Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


    Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

    Naujienos
    • Pradžia
    • Naujienos
    • Kviečiame į „žaidimų aikštelę savanoriškos veiklos mokymuisi“
    Kviečiame į „žaidimų aikštelę savanoriškos veiklos mokymuisi“
    2022 04 12

    Mokymo kursai

    Gegužės 30 – birželio 4 d., 2022 | Budapeštas, Vengrija

    Registracija iki balandžio 19 d. SALTO-YOUTH 

    Kviečiame ESC savanorystės projektų šeimininkus, organizatorius ir mentorius prisijungti prie mūsų, atrandant erdvinius mokymosi aplinkos aspektus, žaidžiant  ir kartu kuriant įgalinančias mokymosi erdves bei tyrinėjant jų potencialą skatinant mokymąsi.

    Kas yra (visi) ESC savanorystės projekto besimokantieji? Kokias mokymosi erdves jie gali panaudoti? Kas yra skatinanti ir saugi mokymosi aplinka? Kaip mes bendrai kuriame mokymosi aplinkas ir į ką turime atsižvelgti šiame procese? Kiek galime iš anksto paruošti mokymosi erdves? Kaip panaudoti, varijuoti, maišyti, keisti, sujungti mokymosi erdves viename savanorystės projekte? Tai tik dalis klausimų, kuriuos tikimės iškelti ir išspręsti mokymo kurso metu!

    Jei esate Europos solidarumo korpuso savanorystės projekto šeimininkas, organizatorius, mentorius ir norėtumėte sužinoti daugiau apie mokymosi aplinką ir būdus, kaip ją bendrai sukurti, šie mokymai jums puikiai tinka!

    Palaukite, ar mes sakėme „mokymai“? Iš tikrųjų sakome: tai jums tinkama žaidimų aikštelė! Norėtume pasiūlyti jums galimybę žaisti su mumis ir atrasti erdvinius mokymosi aplinkos aspektus, eksperimentuoti bendrai kuriant įgalinančias mokymosi erdves ir ištirti jų potencialą, skatinantį mokymąsi.

    Tiksliau, siūlome erdvę:

    • geriau suvokti Europos solidarumo korpuso savanoriškos veiklos projekto mokymosi erdvių kokybės svarbą;
    • susipažinti su fiziniais/erdviniais mokymosi aplinkos aspektais;
    • gebėti sistemingiau žvelgti į mokymąsi Europos solidarumo korpuso savanorystės projektuose ir skirtingų besimokančiųjų poreikius;
    • apmąstyti galimus būdus bendrai kurti mokymosi aplinką ir toliau tobulinti savo kompetencijas; suprasti, kaip mokymosi aplinka skatina Youthpass mokymosi procesą.

    Mūsų žaidimų aikštelė sukurta pagal dinamišką programą, kuri, be kita ko, apima:

    • specialų „laužą“, kuriame galėsite susipažinti su architekto Andráso Cseho patirtimi;
    • daug „urvų“, skirtų individualiems praeities ir dabartinės patirties, kuriant mokymosi procesą ir mokymosi aplinkas, apmastymams;
    • „Gyvenimo duobę“, kuri kviečia dalintis ir kurti su kitais, ir įtraukia į kelionę, kurioje tyrinėsite vietos organizacijų įgalinančią patirtį.

    Ir, svarbiausia, suteikia daug galimybių pamatyti besimokančius kraštovaizdžius iš skirtingų perspektyvų, žaisti, kurti, kurti iš naujo bei žaisti pačiam vienam ar su kitais!

    Jei norėtumėte prisijungti prie šios žaidimų aikštelės, svarbu, kad dalyvautumėte (arba netrukus įsitrauktumėte į) Europos solidarumo korpuso savanorystės projektus (kaip šeimininkas, mentorius, organizatorius ir kt.) ir kad norėtumėte tobulinti visų dalyvaujančiųjų mokymąsi, ugdydami kompetencijas bendrai kurti skatinančią ir saugią mokymosi aplinką! Gana geros anglų kalbos žinios yra būtinos, nes tai bus jūsų būdas bendrauti ir judėti žaidimų aikštelėje.

    Jei norite daugiau sužinoti apie projekto eigą, peržiūrėkite pridedamą programos projektą.

    Jūsų žaidimų aikštelės šeimininkai Vanda Kovács, Snežana Bačlija Knoch ir András Cseh laukia jūsų!

    Galimi atsisiuntimai:

    Programa_Learning playground in volunteering_2022.pdf

    Registracija iki balandžio 19 d. SALTO-YOUTH